przypinka do indywidualnej personalizacji przypinka do indywidualnej personalizacji

Własne przypinki – jakie wybrać i kiedy zamówić?

Przypinki reklamowe mogą mieć różny wygląd i być w pełni dopasowane pod każdym kątem do charakteru reklamy i promocji. Przypinki na zamówienie są wykonywane pod różne zlecenia konkretnych firm i prezentują się tak jak zażyczy sobie tego zleceniodawca. I nie chodzi jedynie o nadruk reklamowy, czytaj projekt graficzny. Personalizować przypinki można o wiele bardziej, o czym przeczytacie w dalszej części artykułu.

Gdzie i w jakich okolicznościach sprawdzą się własne przypinki?

Z reguły na wszystkich ważnych targach, konferencjach i spotkaniach z klientami nie może zabraknąć gadżetów i upominków reklamowych, które prezentują logo firmy, lub hasła spotkania. Z tego względu reklamowe przypinki z logo cieszą się dużym zainteresowaniem i zamawia ich wykonanie całkiem sporo firm. Co istotne, warto zauważyć ciekawe zjawisko, że przypinki często wykorzystywane są nie tylko w charakterze reklamowym. Mogą służyć przy codziennych czynnościach, pozwalać na zamanifestowanie swoich indywidualnych poglądów, informować ludzi o stanowisku pracownika – tzw. identyfikator czy przypinka z imieniem oraz posłużyć jako pamiątka. Często są dodatkiem przy plecakach, torbach czy piórnikach szkolnych.

Różne rodzaje przypinki reklamowej

Gadżety te można zamawiać w naprawdę bardzo małym rozmiarze – 25mm, ale też nieco większe, aż po naprawdę duże plakietki reklamowe – 75mm. Co więcej, choć zdecydowanie dominują okrągłe przypinki, to producenci oferują też na przykład prostokątne przypinki. Kształt, wielkość, nadruk, to jednak wciąć nie wszystko co mają do zaoferowania te skuteczne gadżety reklamowe. Jest przecież jeszcze tylna część buttona, a na niej jak można się spodziewać z reguły znajdziemy agrafkę. Jest jednak przynajmniej kilka alternatyw dla agrafki, wśród których wymienić można magnes, żabkę czy przyssawkę.

Przypinki to niedroga, a naprawdę dobra promocja

Tego typu rodzaj reklamy jest stosunkowo tani i może być ciekawym sposobem marketingowym do rozreklamowania firmy. Można też zauważyć, że przypinki indywidualne przez część producentów wykonywane są z naprawdę trwałego materiału – stal nierdzewna. Poza tym, tak jak już wcześniej napisałem, mogą one przybrać różne kształty i rozmiary, ale i tak najważniejszą rolę odgrywa nadruk reklamowy. Jak stworzymy ciekawy i rzucający się w oczy, to nasze gadżety na pewno zrealizują postawione przed nimi zadanie. Z całą pewnością promocja firmy z gadżetami reklamowymi jest dużo prostsza i przyjemniejsza dla potencjalnych klientów, gdyż każdy lubi dostawać drobne upominki, które zostaną w pamięci na długi czas.