Bio Piekarnia Ziarno

O nas

Pieczywo ekologiczne…

Jesteśmy instytutem piekarnictwa z długą tradycją w promowaniu produktu jakim jest pieczywo ekologiczne, kultywowaniu i rozwijaniu tradycyjnych technik piekarniczych, a także badaniach nad zdrowym pieczywem.

Bułki

Gdańsk, Sopot, Gdynia…

Każdego dnia zaopatrujemy nasze cztery sklepy firmowe na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni w najwyższej klasy pieczywo. Chcemy pokazać, że możliwe jest uprawianie etycznej kultury żywności, opartej na idei zrównoważonego rozwoju, bioróżnorodności, odpowiedzialności, uczciwości i ekologii.

Pieczywo ekologiczne

Jesteśmy inni, myślimy inaczej…

Nasze wyroby od lat cieszą uznaniem tak na światowych targach żywności ekologicznej, ekspertów branżowych, jak i naszych lokalnych trójmiejskich klientów.

Drożdżówki

Tradycyjne rzemiosło piekarnicze…

Działamy na rzecz przywrócenia działającego na małą skalę rzemiosła piekarniczego na rynku zdominowanym przez monopolistycznych wytwórców i sieci dyskontów, jak i przez idee pieczywa komercyjnego, opierającego się na innych od naszych założeniach.

Drożdżówki „Ślimaki”

W naszych sklepach firmowych oferujemy też najwyższej klasy, wyselekcjonowane produkty ekologiczne, a także ze sprawiedliwego handlu.